.

Европски стил лен свадба бонбони торба свадба партија и сувенири подарок пакет кутија

Европски стил лен свадба бонбони торба свадба партија и сувенири подарок пакет кутија

DEN 1080.00

Пристапност
Во достапна форма

Опис
Европски стил лен свадба бонбони торба свадба партија и сувенири подарок пакет кутија
Големина : 10cm x 14cm(L x W x H) Бои : kraft ве Молиме имајте на ум ми боја откако ќе го поставите цел Материјал : лен Забелешка : Кутии пристигне рамен и некои собранието е потребно. Пакет : 25pcs/set Примерок
Плаќање
Ние прифаќа Paypal, T/T, Aliexpress, Запад Унија Политика за Наплата
Нашата продавница понуда на пари Назад гаранција За сите предмети
кои се неискористени и се врати во 14 дена прима. Превозот
Стоките ќе бидат испорачани во рок од 4 работни дена по дизајн е потврдено и со вас.
Ние можеме да брод во светот. Пратката треба 10-15 дена. ако ви треба многу итна, ве молиме контактирајте со нас однапред, ние би можеле да го испрати во најбрзиот превозот начин За Нас
Ние сме професионални подарок и свадба кутија производителот и продавачот. Ние разбираме колку среќен вас и вашето семејство ќе биде кога ќе добие добар дар и свадба кутија.
За сите персоналните подароци и свадба кутија, пред производство нив, ние ќе го направи дизајни и побара од вас да го потврдите. Ние ќе ги ревидира дизајни до сте задоволни.
Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со стоката што ги примате, ве молиме контактирајте со нас.

Главните карактеристики

боја:
Kraft
Подарок Кутија Големина:
10x14cm
Повод:
Шема:
Дрвја,Лицето,Момче & Девојка,Цвет,Решетки,Број,Срцето,Шарени,Архитектура,Невестата & Младоженецот,Храна,Цртан филм животинска,на Писмо,на Цртан филм Автомобили
Материјал:
Платно
is_customized:
No
Број На Модел На:
свадба бонбони торба
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Лен
боја:
бела, црвена, златна, црна , видете на боја картичка
логото:
no
Technic :
ласерски сече/3d/die намали
ОЕМ:
no
Употреба:
свадба, забава, бизнис, годишнина
превозот:
ems, dhl, fedex, ups-от,chinapost
Функција:
Љубов
MOQ:
1pcs
Големина:
10*14CM