.

10pcs/многу Бел Фустан Невестата Со Зелена Лента Свадба Партија Подарок Кутија Креативни Неколку Бонбони Кутии Свадба Корист Присутни Кутија

10pcs/многу Бел Фустан Невестата Со Зелена Лента Свадба Партија Подарок Кутија Креативни Неколку Бонбони Кутии Свадба Корист Присутни Кутија

DEN 143.04

Пристапност
Во достапна форма


10pcs/многу Бел Фустан Невестата Со Зелена Лента Свадба Партија Подарок Кутија Креативни Неколку Бонбони Кутии Свадба Корист Присутни Кутија
Боја : како на сликата
Материјал : хартија
Големина : 5x5x11.5cm
Количина : 10pcs/многу flate бонбони кутија+лента
Забелешка : боја можеби темно или светло поради различни PC екранот. Рачно изработени за мерење на големината, може да exsit мала грешка, припаѓа на нормален феномен.
Назад Пред

Главните карактеристики

Повод:
Денот на мајката,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба
Шема:
Невестата & Младоженецот,Писмо,Љубовници
Број На Модел На:
QW117
Материјал:
Картон
Бренд Име:
QINGWANG
Број на Компјутери:
10pcs