.

50pcs/многу Бесплатен Превозот Ласерски сече I LOVE U дијамант дизајн Хартија Свадба бонбони кутија чоколадни Кутии Партија материјали

50pcs/многу Бесплатен Превозот Ласерски сече I LOVE U дијамант дизајн Хартија Свадба бонбони кутија чоколадни Кутии Партија материјали

1055.52
DEN 950.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Изборот ни е вистинскиот избор!
50pcs/многу Бесплатен Превозот Ласерски сече I LOVE U дијамант дизајн Хартија Свадба бонбони кутија чоколадни Кутии Партија материјали
МАТЕРИЈАЛ 220g Бисер Хартија / Според Вашите Барања ГОЛЕМИНА на Дното Дијаметар : 2"(50mm)
Топ Дијаметар : 2" (50mm)
Висина : 3.15" (80mm) користење на ЛОГОТО на Слободен Дизајн, Прилагодена MOQ 50 компјутери /Ако Изменуваат,MOQ>=300pcs /Стил TECHNIC Ласерско Сечење ПАКУВАЊЕ OPP Вреќа 10pcs/Торба ( Или како Вашата Потреба ) ИСПОРАКАТА од Страна на ТНТ/DHL/UPS/Федекс/EMS/Кина Пост или на Барање на купувачот на ПЛАЌАЊЕ T/T,Western Union,Зачувам,Кредитни картички,Пари ОЕМ ве Молиме да ги Споделите со Нас Вашите Барања за Големина,Материјал,Дизајн,Амбалажа и Други, Нашиот Професионален Дизајн Одделот Ќе се Обидеме потрудиме да го Направи Тоа.
Ако Имате Посебна Идеја и Условите,ве Молиме да Ни Каже. Ние Ќе се Обидеме потрудиме да се Направи Сте Задоволни со Одлична Услуга и прифатлива Цена!
Ве молиме изберете боја ви треба, со напомена дека кога местото цел или контактирајте со нас откако ќе ги купите, или на друго место боја ќе бидат испратени по случаен избор.
Гаранција
Ако имате било каков проблем со објектот примена,ве молиме да не известите во рок од 2 дена по добиете предмети.

Главните карактеристики

боја:
Подарок Кутија Големина:
5x5x8cm
Бренд Име:
gracesky
Шема:
Срцето
Повод:
Ноќта на вештерките,Годишнина,забава,Големиот Настан,Свадба & Ангажирање,Божиќ,детски Ден
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
50pcs
Број На Модел На:
B48
Материјал:
бисер хартија