.

Црна хартија кутија со прозорецот,Пластични јасно прозорец кутии црна кутија со накит висат дупка

Црна хартија кутија со прозорецот,Пластични јасно прозорец кутии црна кутија со накит висат дупка

633.60
DEN 450.00 -29 %

Пристапност
Во достапна форма


Црна хартија кутија со прозорецот,Пластични јасно прозорец кутии црна кутија со накит висат дупка
пакување Големина : 156*90*15mm ,со 19mm висина закачалка,прозорец големина : 123*68mm
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Главните карактеристики

боја:
Црна
Подарок Кутија Големина:
156x90x15mm
Повод:
Број на Компјутери:
20pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Пластични јасно прозорец кутии црна кутија со накит висат дупка
Шема:
Никој
Материјал:
Картон
Бренд Име:
ЈАС'MFINE