.

2 парчиња USB Кабел за Податоци за Panasonic Камери DMC SZ1 SZ3 SZ5 SZ7 SZ8 SZ10 TS20 TS25 TS4 TS5 TS6 TS30 TZ35 TZ40 TZ55 TZ57 TZ60 TZ70

2 парчиња USB Кабел за Податоци за Panasonic Камери DMC SZ1 SZ3 SZ5 SZ7 SZ8 SZ10 TS20 TS25 TS4 TS5 TS6 TS30 TZ35 TZ40 TZ55 TZ57 TZ60 TZ70

DEN 283.20

Пристапност
Во достапна форма

2 парчиња USB Кабел за Податоци за Panasonic Камери DMC SZ1 SZ3 SZ5 SZ7 SZ8 SZ10 TS20 TS25 TS4 TS5 TS6 TS30 TZ35 TZ40 TZ55 TZ57 TZ60 TZ70
Пакетот вклучува : 2x USB Кабел за Податоци DMW-USBC1
Оваа DMW-USBC1 мала тежина и компактни димензии USB кабел е функционална трансфер. USB порта трансфери на податоци помеѓу вашата дигитална камера за да ја вашиот КОМПЈУТЕР или лаптоп. Овој USB кабел е мора да се потребни додаток заедно со следниве Panasonic дигитални камери :
DMC-3 D1
DMC-F5
DMC-FH10
DMC-FH25
DMC-FH5
DMC-FH6
DMC-FH8
DMC-FT5
DMC-FT6
DMC-FT30
DMC-FX90
DMC-FZ1000
DMC-FZ200
DMC-FZ60
DMC-FZ70
DMC-G3
DMC-G5
DMC-G6
DMC-GF3
DMC-GF6
DMC-GF7
DMC-GH3
DMC-GM1
DMC-GM5
DMC-GX1
DMC-GX7
DMC-LF1
DMC-LX5
DMC-LX7
DMC-LX100
DMC-LZ20
DMC-LZ40
DMC-S2
DMC-SZ1
DMC-SZ3
DMC-SZ5
DMC-SZ7
DMC-SZ8
DMC-SZ10
DMC-TS20
DMC-TS25
DMC-TS4
DMC-TS5
DMC-TS6
DMC-TS30
DMC-TZ35
DMC-TZ40
DMC-TZ55
DMC-TZ57
DMC-TZ60
DMC-TZ70
DMC-XS1
DMC-ZS15
DMC-ZS20
DMC-ZS25
DMC-ZS30
DMC-ZS35
DMC-ZS40
DMC-ZS45
DMC-ZS50
и повеќе модели. Го заменува Panasonic ОЕМ DMW-USBC1 на конекција со USB-кабел.
Топло известувања : во Врска со Превозот Методи (1). Обичните Пост е најголем економски, но тоа е несфатливо кога тоа е оставено во Кина. Нема следење на информации во земјата на дестинација, тоа обично се заврши на испораката од страна на 2-4 недели, ако не добиете пакет по 35 дена, ве молиме контактирајте со нас тогаш. Ние силно препорачуваме да изберете Aliexpress Стандард за Испорака Метод или Изрази. Ако сакате да се добие стоката брзо, ве молиме љубезно изберете го Изразат Испорака Начин(DHL/Федекс/UPS/ТНТ/EMS/E-ЕМС); (2). Ве молиме имајте предвид дека пост ефикасност не се смирите, некои пати може да се заврши за испорака во 2-4 недели, но понекогаш тоа може да треба 5-8 недели.

Главните карактеристики

Бренд Име:
RingTeam
Уверение:
ROHS
Пакет:
Yes
USB Тип:
Стандард
Должина на кабел:
150cm
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
DMW-USBC1
Употреба:
Камерата