.

Ж-МЕЛОДИЈА 4x4 Accesorios Продолжен 2inch Задните Удобност Двојно G-Shackle Лифт за Полнење за Навара D40 05-14

Ж-МЕЛОДИЈА 4x4 Accesorios Продолжен 2inch Задните Удобност Двојно G-Shackle Лифт за Полнење за Навара D40 05-14

2731.20
DEN 2595.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

Ж-МЕЛОДИЈА 4x4 Accesorios Продолжен 2inch Задните Удобност Двојно G-Shackle Лифт за Полнење за Навара D40 05-14
Функција : 100% Сосема Нов Поправи на НАВАРА D40 05-14 Направени од Високо Квалитетен Материјал Поголема удобност во возењето на вашето возило Погоден за Подигнете 2~инчен 45-50мм Автомобил Модел Даде многу меки возење on или off-road, како оковите се во состојба да се движи со лист извори даваат многу повеќе линеарна стрес намалена суспензијата акција Објект точно истите во слика
Пакетот вклучува : 2 x Удобност G-Окови
Белешки : Тоа е едноставна работа да се инсталира со основните страна алатки. Не се вклучени упатство за инсталација или manual Professional инсталацијата не е препорачливо
*Сликите прикажуваат во нашата продавница се базира на вистина производи.
*Совршена шопинг искуство е нашата основна,ве молиме да не го прават спорот директно, без да ни се јавите со
Aliexpress Порака, E-mail,Трговија со датотеки, или What APP:+8613967758253.
*Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по Зачувам плаќање дозвола(освен недела и празници
).добредојдовте во комбинација превозот.
*Различни превозот канал(Кина Пост Регистрирани Воздухопловната Epacket ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ FEDEX) различни
приходи. Поради економски начин на транспорт,тоа ќе потрае околу 10-45 работни дена.

Главните карактеристики

Објектот Тежина:
8.5kgs
Земја/Регион на Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
000
Поставување на Возило:
Задните
Производителот Дел Број:
000
Бренд Име:
Ж-МЕЛОДИЈА
Објектот Ширина:
36cm
Материјал Тип:
Челик
Nissan Модел:
Навара
Другиот Дел Број:
000
Објектот Должина:
32cm
Објектот Висина:
13cm
Специјални Функции:
Удобноста G-Shackle Продолжен 2 Инчи
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Име на производ:
Задната суспензија лист пролет G-Окови
боја:
Сина
Автомобил модел:
навара d40
Годината:
2005-2014
Пакет:
боја кутија
Гаранција:
12 месеци
Објектот Вклучуваат:
2 окови
Тип:
суспензија пролет
Производот:
Лесно да се инсталира
Состојба:
Бренд Нови