.

Mairuige Игра Снајперски Оган Оружје Дизајн за Да се Спречи Лизгање Заклучување На Работ Големина Глувчето Мат Компјутер Играч Табела Мат

Mairuige Игра Снајперски Оган Оружје Дизајн за Да се Спречи Лизгање Заклучување На Работ Големина Глувчето Мат Компјутер Играч Табела Мат

386.88
DEN 364.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте на продавница! Ние ќе се потрудиме да ви помогнеме! Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас
Ние ќе ви одговори што е можно поскоро!
Преглед
Руски пријатели напомена : ве молиме да го пополните примачот име и презиме во низа првото име и средно име )
Материјал : Гума Големина : 300x600 X2 MM, 300x700 X2 MM, 300x800 X3 MM 400x800x2 MM 400x900x2 MM Дебелина : 2 mm
Заклучување се однесува на заштита на работ на mouse pad
Заклучување на боја на работ и ние ќе одговара на бојата на глувчето ќе нареди
Ние ќе се базира врз основа на бојата на вашата слика
За да изберете боја на overlock 1) да ја прифатиме alipay, western union, TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна уплатата ЗАЧУВАМ
2) плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред
3) ако не можете да се исходот веднаш по аукција е завршена, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да се направи во рок од 3 дена.
Се справи со цел веднаш по исплата потврда.
Ние само бродот на потврда цел адреса Вашата нарачка адресата мора да биде во согласност со вашата адреса за испорака.
4. транспорт време е предвидено од страна на превозникот, со исклучок на викенд и празници Транзит време може да се разликува, особено за време на празниците.
5. ако не ја прими стоката во рок од 30 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите на стоки и одговор на вас како е можно поскоро.Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. поради инвентар статус и временската разлика, ние ќе го избере да се избави од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
cs
Големина:
XL
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Mairuige
Материјал:
Гума
Стил:
НЕ СЕ ЛИЗГА
Модел:
Обичај
Извор категорија:
Место со цел
Тип:
Персоналните производ
Материјал:
гума + платно
Еден двоен еднострани:
Еден
Карактеристики:
Анти-пропадна, тастатура подлога
Процесот:
термички трансфер
Обработка начин:
Да дознаам обичај
Шема:
Различни големини