.

100pcs GB93 М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 М14 М16. M18 M20 M22 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Пролет Миење Сплит Заклучување Подлошки

100pcs GB93 М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 М14 М16. M18 M20 M22 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Пролет Миење Сплит Заклучување Подлошки

71.04
DEN 66.00 -7 %

Пристапност
Во достапна форма


Детали За Производот
Забелешка : вредноста на една серија на вештачки мерење, постои одредена грешка, ве молиме да преовладуваат во вид, умот внимателно шут или контакт со сервисот! Единица : mm спецификација d h b H min max min max ≈ min max 1.6 1.65 1.85 0.5 0.6 0.6 1.7 1.9 2 2.1 2.35 0.42 0.58 0.7 1 1.25 2.5 2.6 2.85 0.57 0.73 0.65 1.3 1.63 3 3.1 3.4 0.7 0.9 0.8 1.6 2 4 4.1 4.4 1 1.2 1.1 1.4 2.6 5 5.1 5.4 1.2 1.4 1.3 2.6 3.25 6 6.1 6.68 1.5 1.7 1.6 3.2 4 8 8.1 8.68 2 2.2 2 4.2 5.25 10 10.2 10.9 2.45 2.75 2.6 5.2 6.5 12 12.2 12.9 2.95 3.25 3.1 6.2 7.75 14 14.2 14.9 3.4 3.8 3.6 7.2 9 16 16.2 16.9 3.9 4.3 4 8.2 10.25 18 18.2 19.04 4.3 4.7 4.4 9 11.25 20 20.2 21.04 4.8 5.2 5 10 12.5 дваесет и две 22.5 23.04 5.7 5.3 5.3 11 13.75 дваесет и четири 24.5 25.5 5.8 6.2 6 12 15 27 27.5 28.5 6.5 7.1 7.1 13.6 17 30 30.5 31.5 7.2 7.8 7.3 15 18.75 Производ Слика
плаќање 1, ние ги поддржуваме сите следниве метод на Плаќање, како што се visa, Boleto, Mastercard, Запад унија, webmoney и така натаму. 2, Плаќањето мора да биде во рок од 5 дена по ред. 3, Ако се направи плаќањето не е успешно, ве молиме проверете ги вашите нарачки, доколку тоа се уште не е решен, ве молиме контактирајте со нас. 4, ве Молиме проверете го вашето име (Особено руски клиенти), адреса и телефонски број, пред да плати, во спротивно не ќе ги добиете пакет. Пратката & Испорака 1, ние guaratee да брод од 48 часа по исплата потврда, пред да се испрати стоката ние ќе ви испратиме масажа во Aliexpress.ве молиме проверете го ова.

Главните карактеристики

Внатрешен Дијаметар:
M18 10PCS, М16. 10PCS, М12 10PCS, М14 10PCS, М1.6, М2.5, М4, М8 50PCS, М2, M10 50PCS, M20 10PCS, М3, М5, M6
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
304 бомба перница серија
is_customized:
Yes
Тип На Единица:
многу (100 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
DIY Материјали:
Електрични
Потекло:
Кина
боја:
сребрена
Модел Бр.:
304 бомба перница серија
категорија:
пролет за миење
Време е да се направи:
2017
Услуга:
Висок