.

Easylander Замена 3.7 V 50mAh Полимер Li-ion Батерија За JBR стил Bluetooth слушалка headephone

Easylander Замена 3.7 V 50mAh Полимер Li-ion Батерија За JBR стил Bluetooth слушалка headephone

DEN 479.52

Пристапност
Во достапна форма


Модел : ЕЛ - стил
Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 0.5)x Length(± 1)(mm)
Номиналниот Напон : 3.7 V
Капацитет : 50m Ah
Околу Тежина : 2g
Циклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирање
Изградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштита
Одговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3/MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Е-книга,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,
Играчки ,Дизајнирање на проекти и др
Мало пакетот вклучува : 1 x батерија
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликот
ние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит време
Нарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.
ние не сме одговорни за undelivered адреса. За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презиме
превозот време зависи од ефикасноста на вашиот локален поштата aind на царинската управа. Ако не примите објект во рок од 30 дена (4 недели),ве молиме контактирајте ме.

Главните карактеристики

Големина:
Prismatic
Тип:
Li-полимер
Бренд Име:
Easylander
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
Стил
Батеријата Број:
1pcs
Номиналниот Капацитет:
50mAh
is_customized:
Yes
Номиналниот Капацитет:
50mAh