.

2018 висок квалитет на мажите поло маица Лето со кратки ракави памук машка поло моден бизнис Секојдневен поло маица бренд облека camisa

2018 висок квалитет на мажите поло маица Лето со кратки ракави памук машка поло моден бизнис Секојдневен поло маица бренд облека camisa

1339.20
DEN 710.00 -47 %

Пристапност
Во достапна форма


Превозот на еу : Сите налози се постапува во рок од 3 работни денови по добиеме плаќање,па ве молиме да обрнете тоа ПОБРЗО, така што можеме да брод од навремено откако ќе се направи нарачка. Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот адреса на е предвидено понудени од страна на купувачите, ве молиме да ја потврдите вашата адреса израз плаќање. Предмети ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздух mail или ЕМС. Онлајн следење на располагање. Следење на број и webste ќе биде понуден еднаш предмети се испраќаат. Ве молиме овозможи 20-60 работни дена (зависи каде што се) за испорака (од датумот на испраќање), затоа што сите предмети ќе бидат испратени од нашиот магацин во Кина преку Воздух Mail. Ps : се обезбеди комбинирање на превозот, но, превозот цената зависи од тежината на предмети. Значи, ако сакате да го направите комбинираат превозот, ве молиме да ни даде на точка име сакате, и ние ќе се пресмета ќе вкупната цена вклучувајќи го и превозот. Прилагодување : ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со нас за персонализирана понуда; или ако се стави некоја ГОЛЕМА цел. Ние сме фабрика, може да понуди нешто што сакате! Политика на враќање : Да се направи на купувачот најмногу задоволство. Ние обезбедуваме политика на враќање.

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Блузи Тип:
Polos
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Редовни
Декорација:
Вез
Функција:
Дише
Продажба со Pack:
No
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
YH
Стил:
Повик
Боја Стил:
Цврста