.

Aoweziic Кадифен кукла За iphoneX мобилен телефон школка 8plus силика гел 7plus мека лушпа симпатична зајакот топката 6S жените случај

Aoweziic Кадифен кукла За iphoneX мобилен телефон школка 8plus силика гел 7plus мека лушпа симпатична зајакот топката 6S жените случај

426.24
DEN 392.00 -8 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Материјал:
За iPhone 6 6s, За 6Plus 6sPlus, За iPhone 7, За iPhone 7Plus, За iPhone 8, За iPhone 8Plus, За iPhone X
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 8 Плус,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone 7
Карактеристики:
Моден
дизајн:
Обична,Симпатична,Украсени
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Големина:
4.7-5.5-5.8
Бренд Име:
Aoweziic
Компатибилен Бренд:
Apple iphone