.

VSKEY 20pcs TPU Силикон Случај За HTC One X10 X9 U11 Плус Живот У Ултра Јасно Мека Транспарентен Задниот Поклопец

VSKEY 20pcs TPU Силикон Случај За HTC One X10 X9 U11 Плус Живот У Ултра Јасно Мека Транспарентен Задниот Поклопец

DEN 623.52

Пристапност
Во достапна форма

>> Ве молиме наведете барањата на фактурата, со цел порака кога ќе нарачате,вклучувајќи вредност и други. или ние default прогласи Вредност . >> Ние речиси и да ги имаат сите калено стакло за сите мобилни телефони,може да се меша со цел различни модели,ве Молиме обратете ни Се на Телефон Случај модел листата >> Поради различни модели на телефони камера дупки можеби различни, Ако ти треба некој модел на вистинска слика,Pls Контактирајте со нас се покаже на телефонски случај фото да ви! Благодарение~ ве Молиме 1 0pcs 20pcs 30pcs или 50 КОМПЈУТЕРИ / Секој Модел за Минимум Цел Количина
Карактеристики : - Материјал : Јасно TPU Меки Силиконски Случај - Моден Дизајн,Прецизно отсекување на испис овозможи пристапи до сите контроли и копчиња - Дизајн како Ултра тенок случај, Совршено одговара на обликот. - Исклучителна изработка,Целосно го штити грбот, колковите и на рабовите на предните стакло од гребнатини, нечистотија и испакнатините. - Одлична заштита за вашиот телефон, погледнете совршена од секој агол - Голема заштитата на вашиот телефон од нечистотија, гребнатини, и штети. - Бои : Транспарентна (HD Јасно) - Пакет : Со OPP вреќа/Секој модел - Компатибилен со : За HTC One X10 X9 U11 Плус Живот У УЛТРА Серија Или Повеќе Пакување, вклучувајќи : (не се вклучени телефон) 20pcs x Ултра Тенок Мека Транспарентен TPU Случај * Сликата(За Samsung Модел)детали Како пример го Опишува TPU Случај Атрибути и Функции. * Поради различни модели камера дупки можеби различни, Ако ти треба некој модел на вистинска слика,Pls Контактирајте со нас покаже Случај фото да ви! Благодарение~ * ве Молиме контактирајте со нас,се Tpu Случај Модел Листа .

Главните карактеристики

Компатибилен Бренд:
HTC
Карактеристики:
Ултра Тенок, Мека, Јасно TPIU Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен HTC Модел:
HTC One
Големина:
Perfect Fit
Тип:
Половина завиткани Случај
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
VSKEY
дизајн:
Транспарентна
Компатибилен LG Модел:
За HTC One M7 М8 М9 М9+ Една A9