.

Универзална Анти-Експлозија Продолжи Случај Покритие За 7.9-9 инчен Таблет ipad Samsung, Asus Силикон Google Huawei Поттикне Пожар

Универзална Анти-Експлозија Продолжи Случај Покритие За 7.9-9 инчен Таблет ipad Samsung, Asus Силикон Google Huawei Поттикне Пожар

586.56
DEN 469.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


Универзална Анти-Експлозија Продолжи Случај Покритие За 7.9-9 инчен Таблет ipad Samsung, Asus Силикон Google Huawei Поттикне Пожар
Опис На Производот :
1.Материјал : Направен Од Висок Квалитет Со Силиконска + Пластика
2. 100% Сосема нов и висок квалитет (100% вистински шут).
3.100% совршено се вклопуваат, бидете сигурни дека ќе таблета е заштитена и престој трим 4.Dual материјал хибрид дизајн : меки силиконски кожата во текот тешко пластични случај 5.Custom-украсениот тешко пластични случај обезбедува максимална заштита 6.Меки силиконски кожата за дополнителна перница и влијанието/шок апсорпција 7.Текстура страна браници за подобрена контрола 8.Интегрирани потпирачот нуди пејзаж hands-free гледање погодност 9.Точни cutouts за да се овозможи целосен пристап на таблета е функции 10. Пати од потпирач за секогаш ажурирајте го вашиот таблет во совршен агол (не пропуштајте известување)
Компатибилен Модел :
За Google Nexus 9 Таблета
За Huawei Media Pad М1 8.0 S8-301 W
За i Pad mini 2 3 7.9"
За i Pad mini 4 7.9"
За Lenovo Idea Tab A8-50 A5500 8"
За Леново Јога Табот 3 8" 850 F
За LG G ПОДЛОГА 8.3 V500
За LG G подлога X 8.3 VK815
за Samsung Galaxy Tab Про 8.4 СМ-T320 T321 T325
За Samsung Табот S 8.4 T700 T705
За Xiaomi Mipad ми Подлога 2 7.9"
За Сите 7.9-9.0 инчен Таблет
Пакетот Вклучува :
1x Случај Маска
1x Перо
.

Главните карактеристики

Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита,Анти-удар
дизајн:
Рамнина,Геометриски,Апстракт
Тип:
Половина завиткани Случај
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
таблета случај
Бренд Име:
XSKEMP
Големина:
7.9-9 inch
Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Потпирач,Shockproof,Капка отпор
Материјал:
Гума
Компатибилен Модел 1:
За Google Nexus 9 Таблета
Компатибилен Модел 2:
За Huawei MediaPad М1 8.0 S8-301W
Компатибилен Модел 3:
За Lenovo IdeaTab A8-50 A5500 8
Компатибилен Модел 4:
за леново Јога табот 3 8 850F
Компатибилен Модел 5:
За ASUS ZenPad S 8.0 Z580CA Z580C
Компатибилен Модел 6:
за LG G Подлога 8.3 V500
Компатибилен Модел 7:
За LG G подлога X 8.3 VK815
Компатибилен Модел 8:
за Samsung Galaxy Tab Про 8.4 СМ-T320 T321 T325