.

4pcs/многу Гроздобер Алис & Dorothy печат set/Подарок Калај кутија/Мулти-цел Бележник Декоративни DIY смешни работа/HG034

4pcs/многу Гроздобер Алис & Dorothy печат set/Подарок Калај кутија/Мулти-цел Бележник Декоративни DIY смешни работа/HG034

DEN 294.24

Пристапност
Во достапна форма


Кутија Големина : 9.8 *7.6*2.2 cm
Материјал : Гума, дрвени
Еден многу=еден бокс= 4 парчиња марки
Пакет : Калај кутија
Pls Внимание : Само печат, Wihout Мастило рампа !!
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.

Главните карактеристики

Материјал:
Дрво
Употреба:
Декорација
Бренд Име:
sankilochan
Број На Модел На:
Други
Тип:
Стандард Печат