.

Новата 3D цртан филм постелнина поставува Растенија наспроти Зомби црвено аниме печатење прекривки ќебе покрие pillowcase целосна кралицата цар големина кревет se

Новата 3D цртан филм постелнина поставува Растенија наспроти Зомби црвено аниме печатење прекривки ќебе покрие pillowcase целосна кралицата цар големина кревет se

3024.00
DEN 2238.00 -26 %

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : 100% Памук, Полиестер Оваа постелнина поставите не е вклучуваат утешителот САД Близнак големина 3pcs :
1x Duvet Покрие 68"x86" (173cmx218cm),
2x Pillow Случај 20"x26" (51cmx66cm),
САД Полна големина 3pcs :
1x Duvet Покрие 80"x90" (203cmx228cm),
2x Pillow Случај 20"x26" (51cmx66cm),
САД Кралицата големина 3pcs :
1x Duvet Покријат 90"x90" (228cmx228cm),
2x Pillow Случај 20"x36" (51cmx91cm),
САД Цар големина 3pcs :
1x Duvet Покрие 104"x90" (264cmx228cm),
2x Pillow Случај 20"x36" (51cmx91cm),
Полна големина 3pcs : (погоден за 1.5 м кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 160 x 210cm (63 x 83 инчи ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm (19 x 30 инчи ) Кралицата големина 3pcs : (погоден за 1.8 m/2m кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm (79 x 90.5 инчи ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm (19 x 30 инчи ) Цар големина 3pcs : (погоден за 2 m/2.2 m кревет) 1 парче Прекривки Опфаќаат : 220 x 240cm (86.6 x 94 инчи ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm (19 x 30 инчи ) Полна големина 4pcs : (погоден за 1.5 м кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 160 x 210cm (63 x 83 инчи ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm (19 x 30 инчи ) 1 парчиња рамен лист : 180x240cm(71 x 94 инчи ) Кралицата големина 4pcs : (погоден за 1.8 m/2m кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm (79 x 90.5 инчи ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm (19 x 30 инчи ) 1 парчиња рамен лист : 230 x 245 cm(79 x 96 инчи ) Цар големина 4pcs : (погоден за 2 m/2.2 m кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm (86.

Главните карактеристики

Големина:
Full 3pcs, Queen 3pcs, King 3pcs, Full 4pcs, Queen 4pcs, King 4pcs, USA Twin 3pcs, USA Full 3pcs, USA Queen 3pcs, USA King 3pcs
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.0 m (3.3 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.35 m (4.5 метри),2.2 m (7 стапки),2.5 m (8 стапки),1.8 метри (6 стапки),2.8 m (9 стапки),1.5 m (5 метри)
одделение:
квалитет
тема count:
300TC
Бренд Име:
xuyongtong
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
3d
Шема:
Печатени
is_customized:
No
Тежина:
1.1-1.5kg
Ткаенина Count:
60
Техника:
Реактивен Печатење
Количина:
3 еез
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Стил:
Цртан филм
Пополнување:
Никој
Тип:
Прекривки Покрие Поставува
Ткаенина Густина:
128X68
Употреба:
Дома
Материјал:
100% Полиестер
3d постелнина поставува:
растенија наспроти zombies
3D постелнина поставува големина:
160*210cm,200*230cm,220*240cm,целосна,кралицата,кралот
постелнината се поставува стил:
цртан филм,Американскиот