.

На Летање Куќата на Љубовта,Слободни Персоналните Сопствени Отпечаток DIY Гости за Ангажирање & Свадбените Церемонии Без Рамка HK029

На Летање Куќата на Љубовта,Слободни Персоналните Сопствени Отпечаток DIY Гости за Ангажирање & Свадбените Церемонии Без Рамка HK029

441.60
DEN 287.00 -35 %

Пристапност
Во достапна форма


На Летање Куќата на Љубовта,Слободни Персоналните Сопствени Отпечаток DIY Гости за Ангажирање & Свадбените Церемонии
HK029
Без Рамка
1-2 поставува шарени мастило подлога е бесплатен за вас
Ве молиме не заборавајте да забелешка на прилагодите информации(имиња и датум или други) на важен ден на дното на цел или оставете порака за нас откако плаќање.
Answer : ___________________________ Note :
1. Таму може да биде мала разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор амбиент.
2.Големината е мерени рачно. Толеранција е 0.5 cm.
За Производот :
Име : Персоналните DIY Отпечаток Потпис Книга за Гости
Материјал : Платно &Водоотпорен(Анти Изгребани)

Главните карактеристики

Производ големина:
21x30cm A4 Без Рамка, 30x40cm Без Рамка, 40x60cm Без Рамка, 50x70cm Без Рамка, 60x80cm Без Рамка
Бренд Име:
Меморија Боја
Шема:
Архитектура,Цртан Филм
is_customized:
Yes