.

3D Steroscopic Позадини Европската Солидна Фотографија Mural Луксузен Геометриски Мермер Ѕидови Трудови за Дневна Соба Позадина Дома Декор

3D Steroscopic Позадини Европската Солидна Фотографија Mural Луксузен Геометриски Мермер Ѕидови Трудови за Дневна Соба Позадина Дома Декор

1733.28
DEN 1283.00 -26 %

Пристапност
Во достапна форма

3 D Steroscopic Позадини Европската Солидна Фотографија Mural Луксузен Геометриски Мермер Ѕидови Трудови за Дневна Соба Позадина Дома Декор Често поставувани прашања. 1, најчесто поставувани ПРАШАЊА : Што е ова позадина? Ова е слика за позадина. Mural позадина. ѕидот mural. Не позадина ролни. Не постер. Не ѕидот налепници. 2, најчесто поставувани ПРАШАЊА : Ако корисникот не обезбеди информации на големина, Што можеме да направиме? Ако не се обезбедени ни вашите детали ѕид големина во рок од 24 часа, ние ќе се прилагодите на mural позадина како на над стандардната големина. 3. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : јас сакам да се купи еден сет на mural позадината, големината е 1.8 м во должина и 1,6 метри во ширина, што треба да направам? Област = 1.8 m x 1.6 m= 2.88 м 2 , Па треба цел 3 метри квадратни.Ние го продаде по метар квадратен, не ролни. Ве молиме да ни кажете на вашиот ѕид големина(Должина&Ширина). Ние ќе ви помогнеме да се пресмета количини ви треба. 4. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : дали mural позадина самолепливи? Поради царинските барања, позадина лепак не е вклучена, ве молиме цел од хардвер вашата локална продавница. 5. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : можете ли Да ми помогне да се направи mural позадина се допаѓа оваа слика? Се разбира, треба да се обезбеди слика и информации за големината и за нас, и thepicture мора да биде јасно! 6 .

Главните карактеристики

Димензии:
1 квадратен метар
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Број На Модел На:
RQ1220-12
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Функција:
Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Стил:
Класичен
Тип:
Текстилни Позадини
Површински Третман:
Врежана
Употреба:
Старешини' Соба
Шема:
Персоналните Прилагодување
Употреба:
Кујна/Постелнина Соба/Студија Соба/Ресторан