.

Топла продажба Европски стил позадина не-плетени позадина спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина ѕид собираат бронзирање 3D позадина

Топла продажба Европски стил позадина не-плетени позадина спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина ѕид собираат бронзирање 3D позадина

1295.52
DEN 1166.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


1 тркалаат 53cm*1000cm не самолепливи

Главните карактеристики

Димензии:
5.3㎡
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Други
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Класичен
Употреба:
дневна соба
Шема:
Цврста
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
53*1000cm
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Функција:
Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно,животна Средина Пријателски,Екстра Дебели,Отпорен на Вода
Тип:
Не-плетени