.

1 парче Страна Четка за Neato Botvac 70 70e 80 85 серија Роботски Почиста patrs Замена

1 парче Страна Четка за Neato Botvac 70 70e 80 85 серија Роботски Почиста patrs Замена

177.12
DEN 131.00 -26 %

Пристапност
Во достапна форма


100% нови
Објектот пакетот вклучува :
1 парче страна четка
Објектот се вклопува за neato Botvac модели :
70 70e 80 85 серија

Главните карактеристики

Тип:
Правосмукалка Делови
Број На Модел На:
Страна четка за botvac 70 70e 80 85
Бренд Име:
bcecynep
Вакуум Дел Тип:
Четки