.

Креативни Празник Светла 1Meter 10 Бои Led Неонски Јаже Кабел DC3V 3.2 mm Прозрачна ЕЛ Жица Diy Флуоресцентни Цртан филм Животинско Дизајн

Креативни Празник Светла 1Meter 10 Бои Led Неонски Јаже Кабел DC3V 3.2 mm Прозрачна ЕЛ Жица Diy Флуоресцентни Цртан филм Животинско Дизајн

1173.60
DEN 1009.00 -14 %

Пристапност
Во достапна форма


Креативни Празник Светла 1 Meter 10 Бои Led Неонски Јаже Кабел DC3 V 3.2 mm Прозрачна ЕЛ Жица Diy Флуоресцентни Цртан филм Животинско Дизајн Спецификација :
10 Боја : Виолетова, Транспарентен Сина, Црвена,Жолта, Портокалова, Бела, Сина, Зелена, Розова, Лимон Зелена.
Поддржано Од : 2 X AA Батерии (Не се Вклучени)
Мулти Функција : Стабилен На, Трепка Брзо, Бавно Да Трепка, Исклучување
Објектот Тежина : 256g
Жица Должина : 1 Meter
Жица со Дијаметар од : 3.2 mm
Работна Температура : - 30~ 80 Степен
Употреба : Забава / Фестивалот / Cosplay / DIY Декорација Модел и така натаму.
Пакет Вклучувајќи :
10pc x 1 Meter ЕЛ Жица
1pc x еден во десет splitter
1pc x 3 V батеријата кутија диск
Детали :
10 Бои Се Прикаже :
Примена :

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
прилагодено боја
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
Глава Број:
1-19 глава
Должина:
0inch
боја:
Розова,Небо Сина,Светло Зелена,Зелена,Виолетова,Портокалова,Жолта,Мулти,Бела,Црвена,Сина
сертификација:
CE,RoHS
Повод:
Градина
Број На Модел На:
3.2 mm ел жица поставена
Тип На Батерија:
AA
Приклучете Го Опашка:
No
Е Светилки Вклучени:
No
Бренд Име:
YEAHUI ЕЛ
Карактеристики:
Мирно на/ Бавно да Трепка/ Брзо Трепка/ ИСКЛУЧУВАЊЕ
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Пластични
Празник Име:
Денот на благодарноста
Осветлување Растојание:
6-10m
Музика:
Никој
Гаранција:
6 месеци
Приклучок Тип:
Никој
База Тип:
Никој
Извор На Светлина:
ел жица
Напон:
3V
Напојува со:
2-АА батерии (не се вклучени)
боја:
10 Одберете Бои
Место на Потекло :
Кина (Копно)
ЕЛ Жица со Дијаметар :
3.2 mm
Должина:
1 Meters
ЕЛ возачот:
3V Батеријата Случај & Контролер
Функција:
Флексибилни и 360 Степени На Осветлување
Функција:
Мирно на/ Бавно да Трепка/ Брзо Трепка/ ИСКЛУЧУВАЊЕ