.

12 100pcs См Црвено прсти бамбус stickdisposable овошје вилушка интересен десерт коктел знак свадба декоративни партија материјали

12 100pcs См Црвено прсти бамбус stickdisposable овошје вилушка интересен десерт коктел знак свадба декоративни партија материјали

168.00
DEN 155.00 -8 %

Пристапност
Во достапна форма

12 100pcs См Црвено прсти бамбус stickdisposable овошје вилушка интересен десерт коктел знак свадба декоративни партија резерви Име : еднократна употреба овошје вилушка Материјал : бамбус/дрво Количина : 100 / торба Спецификација : 12 cm Употреба : торта, коктел.Овошје во знак.Партија материјали

Главните карактеристики

Flatware Тип:
Предници
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Бренд Име:
XUNZHE
Функција:
За Еднократна Употреба,Еко-Пријателски,Порибено
Производство:
овошје вилушка
Материјал:
бамбус
Број На Модел На:
Овошје вилушка уметност знак
Употреба:
торта, коктел.Овошје во знак.Партија материјали
Трговија на големо:
Yes
Име:
Романтични цвеќе Бамбус Храна Зема
Материјал:
бамбус/дрво
Количина:
100 / торба
Спецификација:
12 cm