.

2pc 304 од не ' Рѓосувачки Челик Вечера Торта Десерт, Овошје Долго Вилушка Четири Pronges Црна Салата Предници 208mm подолго Кујна Лентата за Алатки 3color

2pc 304 од не ' Рѓосувачки Челик Вечера Торта Десерт, Овошје Долго Вилушка Четири Pronges Црна Салата Предници 208mm подолго Кујна Лентата за Алатки 3color

403.20
DEN 379.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма


304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Вечера Торта Десерт, Овошје Долго Вилушка
*****1lot=2 парчиња ****
*Место На Потекло : Guang Dong,Кина
*Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
*Стил : Корејски
*1lot=2 парчиња
*Боја : 3color како фото
*Големина : : 20.8 cm
Повеќе Фотографија на Вечера Предници Покаже :

Главните карактеристики

боја:
2 парчиња црна, 2 парчиња розово злато, 2 парчиња сребро, 3color
Flatware Тип:
Предници
Број На Модел На:
MXF001 вечера вилушка
Функција:
Порибено
Производство:
Вечера Вилушка
сертификација:
LFGB,SGS
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
JOMU