.

50pcs p4 жолта , пролет тип thread притискање на ззп, затворен терминал, пролет тип на конекција капа, електрична жица капа

50pcs p4 жолта , пролет тип thread притискање на ззп, затворен терминал, пролет тип на конекција капа, електрична жица капа

136.80
DEN 130.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Жолта Конектори :
Hight : 23.6 mm
Ширина : 13.6 mm
Внатре Дијаметар : 11.2 mm
Жица Опсег : 22-14 AWG
Пакување : 50 Pcs

Главните карактеристики

Материјал:
ПВЦ