.

Предности ЗНАЧИ И EPS-45-48 48V 1А meanwell EPS-45 48V 45W Единствен Излез Префрлување Напојување

Предности ЗНАЧИ И EPS-45-48 48V 1А meanwell EPS-45 48V 45W Единствен Излез Префрлување Напојување

DEN 565.92

Пристапност
Во достапна форма

Добредојде, можете да ги купите сите, ЗНАЧИ И снабдувањето со електрична енергија во овој магазин. Ние сме ЗНАЧИ И агенти, постојат повеќе од 5000 видови на производи, во парк , да се обезбеди брза достава, цена предност, ако сте за деловни корисници или да го купите повеќе од 20 компјутери, ве молиме контактирајте со нас за повеќе поволна цена! Имајте на ум : исто така евтини производи може да биде имитација или неисправни производи , обично неколку месеци подоцна може да бидат скршени, оригиналниот производ може да се користи за 5 или повеќе години, моќта ќе не изгори на опрема, ова е вистинска зделка! Индустриски - Зелена PCB Тип Wattage : 15 W~400 W Карактеристики : 3 "x 2", "x 2", "x 3" заврши големини за избор, "" Модели : ЕП ELP, серија ПРЕСТАПНА; Модели : EPS серија Не-ПРЕСТАПНА Без оптоварување потрошувачката на енергија Погоден за регулирани крајот Er P системи Модел 2.5 "x 1.8" : EPS-15 3 "x 2" : EPS-25 / EPS-35 / EPS-45 S / EPS-65 S 4 "x 2" : EPS-45 / EPS-65 / EPS-120 / ЕП-100 / ЕП-150 / ЕП-200 5 "x 3" : ЕП-300 / ЕП-400 Други : ELP-75 Жешка! ЗНАЧИ И оригинални EPS-45-48 48 V 1А meanwell EPS-45 48 V 45 W Единствен Излез Префрлување Напојување

Главните карактеристики

Излез Тип На:
Еден
Број На Модел На:
EPS-45-48
Фрекфенција:
47 ~ 63Hz
is_customized:
Yes
Излезна Моќност:
48W