.

5 Компјутери Краток Зглоб Ролери Лост 1NO 1NC 1Com Микро Прекинувач AC 380V DC напон 220V LXW5-11G2

5 Компјутери Краток Зглоб Ролери Лост 1NO 1NC 1Com Микро Прекинувач AC 380V DC напон 220V LXW5-11G2

DEN 319.68

Пристапност
Во достапна форма


Опис :
Име на производ Граница Вклучите Модел LXW5-11 G2 Материјал(Надворешен) Смола, Метална Боја Црна, Сребрена на Ѕвонење Оценка & Напон
Ue 380 VAC, 220 VDC
О 10 A, Pe100 VA 10 W Контакт Конфигурација 1 NO+1 NC(SPDT) Actuator Акција Еден Actuator Тип Ролери Лост Престанок Тип Завртка Терминал Две Одредување Дупка Растојание од 2.5 cm /1" Одредување Дупка со Дијаметар од 0.4 cm / 0.16" Лост Вкупна Должина 3.6 cm / 1.42" Валјак со Дијаметар 0.93 cm/ 0.4" Switch Големина 4.9 x 1.8 x 3 cm / 1.9" x 0.7" x 1.2" (L*W*H)

Главните карактеристики

Бренд Име:
TnTAI
сертификација:
CE,CCC
Гаранција:
1 година
Тип На Прекинувач:
Микро Прекинувач
Број На Модел На:
LXW5-11G2
Карактеристики:
Мини Граница Вклучите
Материјал:
Алуминиум Легура
Тип На Објект:
Прекинувачи
тековната:
10-55HZ