.

1pc АЛПИТЕ Алпите RK09 тип заклучување оска прецизност potentiometer, еден 5K појас прекинувач, со 12 чекори

1pc АЛПИТЕ Алпите RK09 тип заклучување оска прецизност potentiometer, еден 5K појас прекинувач, со 12 чекори

346.08
DEN 329.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Вратило должина 23mm, должина 67mm, 12 брзини, излегувајќи се чувствувам
SKYPE : weide-sy
Добредојдовте на нашата Продавница
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
1
Материјал:
Легура
Бренд Име:
HUAERXINDIAN
тековната:
5A
Гаранција:
1
Карактеристики:
11
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
сертификација:
CCC,RoHS