.

1pcs/многу Пасивни извртени пар предавателот 300 метри, анти-мешање видео предавател за следење видео BNC кабел конектор

1pcs/многу Пасивни извртени пар предавателот 300 метри, анти-мешање видео предавател за следење видео BNC кабел конектор

341.76
DEN 174.00 -49 %

Пристапност
Во достапна форма

Бидејќи временската разлика, ве молиме слободно шопинг. ~o(∩_∩)o~ Посебни околности цел оставете порака за да ми каже, јас ќе одговор да ви ~o(∩_∩)o~
Бидејќи временската разлика, ве молиме слободно шопинг. ~o(∩_∩)o~ Посебни околности цел оставете порака за да ми каже, јас ќе одговор да ви ~o(∩_∩)o~
Ако се купат заедно надзор камери, ние ќе ги искористиме на Кина Авијација следење на пакетот.
100% Сосема Нов Карактеристики : Пренесува композитен видео bandwidth на сигналот без снабдување Tranmission на далечина може да достигне до 300 метри, со помош на пасивен transimitter; 300 метри пренос на далечина може да се постигне ако пасивна и активна transission работат заедно Компатибилен со PAL, NTSC,SECAM видео bandwidth на сигналот; Приклучок и користете конекција, лесна инсталација; Пластична обвивка, мала големина, со продолжување кабел од 15cm долго, и добро да се олесни употребата на било повод; Едноставен инженеринг инсталација, plug and play (репродуцирај); Со молња-доказ за заштита и анти-мешање функција; Спецификации : бројот на пренесува сигнали : една-начин на качување Растојание : До 300 метри Коаксијален видео interace : Метрички BNC Блок Извртени пар видео пренос интерфејс : Plug and play врска терминали Компатибилни видео формат : PAL,NTSC,SECAM композитен видео проток сигнал Сигнал пропусниот опсег : DC 6 MHz Анти-Мешање : >60d B Пренапонска Заштита : Коаксијален видео интерфејс Пренапонска Заштита : Извртени пар видео пренос интерфејс Големина : 30 x 25 x 210mm Школка : ABS Пластика Боја : Црна Ако ви треба било модел, ве молиме прво контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
202C
Бренд Име:
Clestech
Примена:
Аудио и Видео продолжува
Пол:
Машки
Тип:
BNC
Слика пристап:
bnc машки
Внесување на слика формат :
NTSC/PAL/CCIR/SECAM
Производ Листа :
BNC да Етернет кабел за пренос пар
Пренос на далечина:
300 m боја/600 m црно и бело.
Packin:
Polybag