.

5-20Meters 4Pin Авијација Одделение Возило Задните Визија Камера Кабел за X7 (4CH H. 264 AHD Мобилни Автомобил Надзор DVR) Бесплатен Превозот

5-20Meters 4Pin Авијација Одделение Возило Задните Визија Камера Кабел за X7 (4CH H. 264 AHD Мобилни Автомобил Надзор DVR) Бесплатен Превозот

408.00
DEN 355.00 -13 %

Пристапност
Во достапна форма

Спецификации
5-20 МИЛИОНИ 4 P Авијација Одделение Возило Задните Визија Камера Кабел
1.Resonable цена,со Висок квалитет
2.Дизајнот на производот како вашата побарана

Главните карактеристики

Должина на кабел:
SF007 5M, SF007 10M, SF007 15 МИЛИОНИ, SF007 20М
Тип На Објект:
Кабли
Број На Модел На:
Sf007
Големина:
12*12*6cm
Големина:
5-20 meters
Примена:
Мултимедијални
боја:
Црна
јакна материјал:
ПВЦ
видео кабел:
4 pin конектор
Пакување Детали:
Polybag & Картон или Прилагодите
Пол:
Машко-Женски
OD:
3~6.24 mm зависи
Моќ Кабел:
4 pin конектор
сертификација:
RoHS Стигнат до УЛ Нема УЛ ECI