.

Безжична Bluetooth Звучник Триаголник Жиро LED Светло Трепка bluetooth звучник фабрика говорникот Fidget Врти аудио gadge

Безжична Bluetooth Звучник Триаголник Жиро LED Светло Трепка bluetooth звучник фабрика говорникот Fidget Врти аудио gadge

DEN 575.52

Пристапност
Во достапна форма

Безжична Bluetooth Звучник Триаголник Жиро LED Светло Трепка bluetooth звучник Смешно прст говорникот Fidget Врти аудио gadgets
Функција : Прст gyroscope Безжична Bluetooth звучник креативни, смешни Прст говорникот Шарени LED bluetooth мини аудио Монтажа на Жиро LED Светло Флеш Прозрачна Рака Фабрика Fidget Фабрика Прст Фабрика Врвот Декомпресија Прсти Совет Блузи Замолчени Жиро Новина Играчки LED Светла Fidget Фабрика Bluetooth Звучник EDC Рака Фабрика USB Полнење Прст Играчки со Префрлање за Деца/за Возрасни Производ параметри : Точка име : LED bluetooth звучник fidget фабрика Материјал : ABS+LED LED светло Производ големина : 75 MM*12 MM Функција : ублажување на заморот, се откажете од пушењето, се пренасочи вниманието на Батеријата : USB полнење Одлична За Fidgety Раце, ДОДАЈ & АДХД Страдаат Помага да го Намалите Стресот Совршена големина погодни за Возрасни и деца се Лесни За Носење, Мали, Едноставни, Дискретни и Забава, исто така ефикасни за да се Фокусира и Длабока Мисла SLA технологија, ласерски индустриски калапи технологија Превозот Однос Нашиот Објект се бесплатен превозот во САД, ЕУ, Азија итн. Обичај, даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест. Обично ние испрати стока од Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, за 7-25days може да пристигне на вашата адреса.

Главните карактеристики

боја:
Бела, Сина, Црвена, Зелена
комуникација:
USB,Bluetooth
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Водоотпорен:
Yes
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
Пластични
Излезна Моќност:
2W
Репродукција Функција:
Mp3
Вграден Микрофон:
No
Аудио Crossover:
Полн Опсег
Поддршка СТАН:
Yes
екран:
No
Звучник Тип:
Преносни
Фреквентен Опсег:
Други
екран:
No
Гласовна Контрола:
No
Батеријата:
Yes
Канали:
3 (2.1)
Бренд Име:
WHOLEHEARTEDLY
Кабинетот Материјал:
Пластични
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Извор На Енергија:
Батеријата
Број На Модел На:
JUMP300007
Функција:
Никој
PMPO:
bluetooth звучник
Посебна Карактеристика:
Безжичната
Аудио Излез:
Еден
комуникација:
Безжичната
Говорникот Структура:
Запечатени
Звучник Тип:
Мини
Говорникот Класификација:
звучник
Интерфејс Тип:
USB
Безжична Тип:
Bluetooth