.

Повеќе бои Симулирани Кожа Покрие А5 А6 погоден за Hobonichi и други стандардни весник листови без додатен страници

Повеќе бои Симулирани Кожа Покрие А5 А6 погоден за Hobonichi и други стандардни весник листови без додатен страници

408.00
DEN 380.00 -7 %

Пристапност
Во достапна форма


Овој излет е само кожа покрие без додатен страници
Големина : A6 : 16.5 X12 CM,А5 : 16.5 X22.8 CM

Главните карактеристики

боја:
Сина, Црвена Роза, Крем
Големина:
A5, A6
Стил:
Hardcover
Употреба:
подарок
Употреба:
Меморандуми Дневно
Маска Материјал:
Faux Кожа
Со Заклучување:
No
Тип:
Организатор/Планер
Бренд Име:
yiwi
Маска Цврстина:
Мека Copybook
Страна Обврзувачки Режим:
Опремени
Стил:
Симпатична