.

Tripod Студио флеш светилка носителот на отворено работи светлина кампување до 1,5 метри

Tripod Студио флеш светилка носителот на отворено работи светлина кампување до 1,5 метри

DEN 480.00

Пристапност
Во достапна форма

Објектот спецификите Бренд Име : JINGZHI Пакет : Да Тип : Професионални Tripod Број на Модел : 315 Тежина (g) : 3000 Материјал : Алуминиум Max.цевка diamasion : 38.1 Максимално оптоварување тежина:60 Макс Extened Должина (mm) : 1500 Укината Должина (mm) : 670
ОБЈЕКТОТ ИНФО Овој бренд НОВА светлина стои со алуминиумска легура заеднички и железо цевка е совршен за преносни работни светла, флеш, чадори, рефлектор и позадина поддршка. Тоа да понуди цврсти поддршка во студиото и лесно превоз до локациите пука. Тоа е најпопуларните светлина стојат на пазар. КАРАКТЕРИСТИКИ Алуминиум легура заеднички & железни цевки за градба. Убава портокалова Солидна брзо ослободување држела. Разноврсна и компактен за лесно да се постави. Укината Должина : 67cm Max 150cm висина). Идеален Max. Работна Висина : (140~150cm) Пакет Внатрешен Кутија K3 K : 12.5x12.5x67 CM Единица Тежат : 3 KG Картон K=K,големина : 69x38.5x27.5 CM Количина : 6pcs по картон G. W : 20 КГ

Главните карактеристики

боја:
Светло Жолта
сертификација:
CE
Напон:
0-288V
Употреба:
светлината носителот