.

YAGE преносни светлината led Соларна светилка Engergy searchlight преносни центарот на вниманието двојно светилка фенер маса светилка светлина 2-начини

YAGE преносни светлината led Соларна светилка Engergy searchlight преносни центарот на вниманието двојно светилка фенер маса светилка светлина 2-начини

1919.52
DEN 960.00 -50 %

Пристапност
Во достапна форма


- >>>> -
Внимание Ве Молам !
Почитувани купувачи,
Нови производи на полиците, онолку колку што ќе цел, ние ќе им даде САД долар забава, ограничен број, ве молиме да се купи во пресрет на време.
Купонот линк адреса:
- >>>> -
Експрес транспорт инструкции и Повратни информации :
(1)ве Молиме прочитајте ја нашата објект спецификации над внимателно и потврди дека е она што ви треба.
(2) зборувате со нас на линија или оставете порака овде на сите прашања на нашиот објект, превозот термин и цената.
(3) Ако некои дополнителни барања на нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од нас.
Некои известувања за превозот :
(1) HK Пост mail времето за испорака е околу 15-22 дена (некои треба околу 30 дена), ве молиме љубезно биде малку трпеливи додека чекате за на вашиот парцели.
(2)исто така, се размислува и за други Express (UPS-от, DHL, Fed Ex, ТНТ или ЕМС) 2 до 8 дена доставени.
(3)ве Молиме контактирајте со нас одеднаш ако има било какви aberrant e-mail пораки.
(4) ве Молиме испратете ни ги вашите предлози како што знаете нешто подобро од нас. Ние ќе го цениме вашите добри идеи.
(5) Ако понудата нашите HK Пост бесплатен превозот предмети, ние САМО превоз преку HK ПОСТ. Ние ќе се изврши нашите обврски, исто како што сте се договориле.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Преносни На Вниманието
сертификација:
RoHS,CE
Употреба:
Пешачење, Кампување, Пребарување, Лов, Emergen,Ноќ светлина
Број На Модел На:
YG-5712
База Тип:
Оптоварување
Лумен:
500LM
Извор На Светлина:
LED Светилки
Модел на LED Монистра:
LED
Зрак Агол:
180°
Wattage:
2W
Префрлете Го Режимот:
Копчето и да се отвори
Бренд Име:
YAGE
боја:
Портокал
моќност:
Полнење/Соларни Engergy