.

VAROLE Ткаенината Нерѓосувачки Челик Хривнија Manchette Armband Златна боја Алка Хривнија За Жени Нараквици Алки Pulseiras

VAROLE Ткаенината Нерѓосувачки Челик Хривнија Manchette Armband Златна боја Алка Хривнија За Жени Нараквици Алки Pulseiras

955.20
DEN 526.00 -45 %

Пристапност
Во достапна форма


Можеби, исто така, како Бренд : VAROLE
Тип : Ткаенината Нараквици&Алки Жени
Материјал : 100% Нерѓосувачки Челик Материјал
Позлата : 18 K златна боја / Сребрена боја Природни полиран челик (Не е лесно да исчезнат )
Трговија на големо Попуст : До 5pcs/стил на 50% попуст, како оригинална цена Сервисен Центар За Плаќање може да се плати со користење на Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро Дебитна картичка,Web Money и банкарски трансфер.Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. За Превозот Кога ќе се прими плаќањето.Ние ќе испорака на сите производи од вашата нарачка во рок од 3 дена. Сите стоки во нашата продавница е бесплатен за превозот од Ali Express Стандард Shippingl. Ако сакате да достави итно,pls одберете брзо се изразат како DHL/ФЕДЕКС/UPS-от и сл. Враќање&Exchange 1.Сите нашите понуди се поткрепени со 100% гаранција за квалитет.Ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објект за нас за враќање на парите или замена. 2.Пред да се испрати назад предмети,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси по добивањето на вашиот вратени предмети. Повратни информации : Нашиот успех зависи од нашите клиенти задоволство.

Главните карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
212-0045C
Бренд Име:
VAROLE
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
позлата:
Злато-боја
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
хривнија Тип:
Манжетната Нараквици&Алки Жени
Дијаметар Големина:
60mm
Повод:
Подароци,Партија,Купување,Работа,Датум
Метална боја:
Злато во боја/Сребрена боја(Не е лесно да исчезнат )
Is_Customized:
Yes
Трговија На Големо Попуст:
До 5pcs/стил на 50% попуст, како оригинална цена