.

Адвокатско Хип-Хоп Стил Висок Квалитет Сребро Нерѓосувачки Челик Две Змеј Главата Црна Вистинска Кожа Ткаенината Закачам

Адвокатско Хип-Хоп Стил Висок Квалитет Сребро Нерѓосувачки Челик Две Змеј Главата Црна Вистинска Кожа Ткаенината Закачам

959.52
DEN 768.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


Стил : мода накит pendant Материјал : висок квалитет 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : 12mm(дебелина); 59*63mm(внатрешен дијаметар) ( прикажи на слики, ве молиме да забележите дека) Боја : Сребро Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : OPP вреќа
Ако имате било какви други големина или квантитетот, добредојдени да ни порака! ние ќе ви понудиме најдобра цена!
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот информации :
Превозот метод
Превозот Цена
Следење На Број
Превозот Време
Кина пост воздух mail
Слободни
Yes
20-30days.
Epacket
Слободни
Yes
10-20days
EMS
Ја проверите на сајтот
Yes
5-7days
DHL
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
UPS-от
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
FEDEX
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето. Ние брод на светот со Кина пост воздух mail, тоа обично трае 30-50 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 30 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн).

Главните карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Хип/Рок
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
позлата:
Титаниум Позлатен
Број На Модел На:
2026S200
Бренд Име:
Судбината Љубов
боја:
Сребро.
Количина:
1pcs/set
Повод:
Партија, Свадба; - Годишнината
Големина:
12mm(thickness); 59*63mm(inner diameter)