.

Оригиналноста на Крстот Мажите Нараквици Алки Троа Змеј главата Черепот Нерѓосувачки Челик Хривнија Црна Вистинска Кожа Панк Накит

Оригиналноста на Крстот Мажите Нараквици Алки Троа Змеј главата Черепот Нерѓосувачки Челик Хривнија Црна Вистинска Кожа Панк Накит

185.28
DEN 139.00 -25 %

Пристапност
Во достапна форма

Пред-продажба на Услуги Ако сте интерес во било објекти во мојата продавница,само контактирајте со мене!! Јас ќе се обидам моето најдобро да ви даде подобра цена ако разговарате со мене Trademanager или да напишете e-mail за да ме. И ако сакате да се купи на различни елементи во мојата продавница и ти треба помалку од MOQ (Min. Цел), исто така можете да контактирате со мене. Јас ќе ви овозможи да се меша цел да се плати. Плаќање : 1).Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. 2).Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. 3).Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја writed во Ali Express,ако сакате да го промените,мора да се забележи мене од тоа. Превозот : 1).Вашата цел ќе бидат обработени во 2-3 дена по вашата исплата. 2).Ние не сме одговорни за било одложување на наредби, ако имаме ги испраќаат.Бидејќи Брзината на превозот е надвор од нашата контрола. 3).Кина Пост Воздух Пошта ќе трае околу 15-30days. да пристигне; ЕМС треба 5-8 дена да пристигне; DHL и ПРОЗОРЦИ ќе трае 3-5 дена да пристигнат. Доколку нарачката е за време на викендите,ќе трае 1-2 дена и подолго.Ви благодариме за вашето разбирање. 4).Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.

Главните карактеристики

Дијаметар:
50-52mm
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Бренд Име:
joyme
Компатибилност:
Сите Компатибилен
позлата:
Platinum Позлатен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
LS259
Обликотшема:
Крстот
Материјал:
кожа
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
хривнија homme:
bijoux
кожа хривнија:
черепот нараквици
мажите хривнија:
сребро хривнија
хривнија мажи:
Нерѓосувачки Челик
pulseras:
pulseras mujer moda 2017
Хривнија Femme:
хривнија
Жените Хривнија:
Bijoux Femme
нараквици за жени:
Крстот Нараквици
erkek bileklik:
панк хривнија