.

25184081 Цела Притисок МАПАТА Сензор 96330547 96 330 547 За Daewoo Lanos Leganza Nubira Rezzo 1.6 2.0 16V OE # 25 184 081

25184081 Цела Притисок МАПАТА Сензор 96330547 96 330 547 За Daewoo Lanos Leganza Nubira Rezzo 1.6 2.0 16V OE 25 184 081

479.52
DEN 412.00 -14 %

Пристапност
Во достапна форма

Го заменува дилер дел броеви : OE 1 25184081 25 184 081 OE 2 96276354 96 276 354 OE 3 96330547 96 330 547 OE 4 550561 15120 OE 5 84328 84.328 OE 6 7472326 OE 7 LMS107 OE 8 EMS117 OE 9 16919 OE 10 MS112 V51720030 V51-72-0030 FITMENT КАКО што е ПОДОЛУ; ЗА CHEVROLET KALOS (2005/03 - /) KALOS 1.4 16 V F14 D3 1399 69 94 Hatchback 05/03 - / ЗА CHEVROLET KALOS Салон (2005/03 - /) KALOS Салон 1.4 16 V F14 D3 1399 69 94 Салон 05/03 - / ЗА CHEVROLET LACETTI (J200) (2003/03 - /) LACETTI (J200) 1.4 16 V F14 D3 1399 70 95 Hatchback 05/03 - / LACETTI (J200) 1.6 F16 D3 1598 80 109 Hatchback 05/03 - / LACETTI (J200) 1.8 T18 SED 1799 90 122 Hatchback 05/03 - / LACETTI (J200) 1.8 F18 D3 1796 89 121 Hatchback 05/08 - / LACETTI (J200) 2.0 D Z 20 СМ 1991 година 89 121 Hatchback 07/01 - / ЗА CHEVROLET NUBIRA Салон (2005/01 - /) NUBIRA Салон 1.4 F14 D3 1399 69 94 Салон 05/01 - / NUBIRA Салон 1.8 F18 D3 1796 89 121 Салон 06/01 - / NUBIRA Салон 1.6 F16 D3 1598 80 109 Салон 05/03 - / NUBIRA Салон 1.8 T18 SED 1799 90 122 Салон 05/03 - / NUBIRA Салон 1.4 F14 D3 1399 70 95 Салон 06/01 - / ЗА CHEVROLET NUBIRA Имот (2005/01 - /) NUBIRA Имот 1.6 F16 D3 1598 80 109 Имот 05/03 - / NUBIRA Имот 1.8 T18 SED 1799 90 122 Имот 05/03 - / NUBIRA Имот 1.8 F18 D3 1796 89 121 Имот 05/08 - / NUBIRA Имот 2.0 D Z 20 S 1991 Година 89 121 Имот 07/01 - / ЗА CHEVROLET REZZO (2005/03 - /) REZZO 1.6 A16 DMS 1598 79 107 MPV 05/08 - / REZZO 2.0 T20 SED 1998 90 122 MPV 05/08 - / REZZO 1.6 A16 DMS 1598 77 105 MPV 05/03 - / REZZO 2.0 T20 SED 1998 89 121 MPV 05/03 - / ЗА CHEVROLET AVEO Салон (T250, T255) (2005/05 - /) AVEO Салон (T250, T255) 1.4 L14 1399 69 94 Салон 06/03 - 07/12 ЗА CHEVROLET EPICA (KL1_) (2005/01 - /) EPICA (KL1_) 2.0 T20 SED 1998 98 133 Салон 05/01 - 06/12 ЗА CHEVROLET OPTRA (1 J_) (2003/08 - /) OPTRA (1 J_) 1.6 F16 D3 1598 80 109 Салон 03/08 - 08/12 OPTRA (1 J_) 1.8 T18 SED 1799 90 122 Салон 03/08 - 08/12 ЗА CHEVROLET CRUZE (J300) (2009/05 - /) CRUZE (J300) 1.

Главните карактеристики

Мерен Опсег:
25184081 96330547 96276354
Повторливост:
MS112 V51720030 V51-72-0030
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Hysteresis:
96330547 96 330 547
Бренд Име:
ICIFAUTO
Стил:
Varistor Тип
Тип На Сензор:
Холцер
Чувствителност:
96 330 547
линеарна:
EMS117 LMS107
Тип На Сигнал:
Фреквенцијата На Сигналот
Резолуција:
25 184 081