.

YAOPEI 9359409 НОВА Мапа Сензор За GMC 213-796 12614973 AS59 PS10000-11B1 0824311039

YAOPEI 9359409 НОВА Мапа Сензор За GMC 213-796 12614973 AS59 PS10000-11B1 0824311039

474.24
DEN 375.00 -21 %

Пристапност
Во достапна форма


JJ Autoparts
Детали За Производот
9359409 НОВА Мапа Сензор За GMC 213-796 12614973 AS59 PS10000-11 B1 0824311039
Нашите Услуги :
Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.
Гаранција :
Секој објект е строго се тестираат пред пратката. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас. Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест. Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Наплата & Враќање :
Ќе има 14 дена за да се врати од денот таа е примена. Ве молиме контактирајте со нас на 14 дена. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Се надевам дека ќе може да се разбере. Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, вашиот причина за враќање, и вие сте Aliexpress ID.

Главните карактеристики

Резолуција:
МАПАТА СЕНЗОР
Чувствителност:
МАПАТА СЕНЗОР
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Стил:
Varistor Тип
Повторливост:
МАПАТА СЕНЗОР
линеарна:
МАПАТА СЕНЗОР
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Бренд Име:
YAOPEI
Мерен Опсег:
МАПАТА СЕНЗОР
Hysteresis:
МАПАТА СЕНЗОР
боја:
како Слика
Другиот Дел Број 1:
213-796 12614973 AS59 PS10000-11B1 0824311039
Производителот Дел Број:
9359409
Состојба:
Нови
Тип:
МАПАТА СЕНЗОР