.

Од чисто Злато Боја Полу-тркалезна Форма Pendant Stalactite Природен Камен Шарм Деликатна Stalactite Pendant Околу 45 mm PM9264

Од чисто Злато Боја Полу-тркалезна Форма Pendant Stalactite Природен Камен Шарм Деликатна Stalactite Pendant Околу 45 mm PM9264

DEN 2710.56

Пристапност
Во достапна форма


Приближно 45 mm 10 компјутери за продажба Природата stalactite шарм во Близина на тркалезна форма Злато позлатен ѓердан шарм изработка на Накит


Главните карактеристики

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
PM9264
Стил:
Класичен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MUDULLA
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
полу-круг
Употреба:
изработка на накит
Тежина:
20 g