.

300sets/многу 20*12mm празен свет стакло круг топката orb со чипка база накит од стакло меур DIY стакло шишенцето приврзоци ѓердан оркестарот

300sets/многу 20*12mm празен свет стакло круг топката orb со чипка база накит од стакло меур DIY стакло шишенцето приврзоци ѓердан оркестарот

6384.00
DEN 6065.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


метал : стакло
DIY треба лепак
големина на топка : 20mm*12mm
300sets/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе
ние сме продавница веб-страница :
други стил сакате . само еден стил или мешани ве молиме оставете порака кога ќе цел
За пример
answer : ___________________________ note :
боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако не можете да ја прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате. тенкови. Оваа точка не се вклучуваат чевли. ако сакате . ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате .
100% Задоволството на :
Пред или откако ќе конкурираат мојот продажба на објект ,ако имате било какви прашања,ние да се потрудиме да ви помогне во 24 бизнис часа,откако ќе добијат купување предмети,ако не се задоволни со мојот производ ,вие ќе ги доби сите наплата, освен такси превозот.затоа што јас верувам дека клиентите е во право засекогаш.
плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Заради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
вклучува : со Кредитна картичка, T/T,жица трансфери, Western Union . Кога ќе се стави на предмети во количка и на исходот, може да оди напред со метод на плаќање prefered.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
30мм*20mm
Бренд Име:
SexeMara
Обликотшема:
Круг
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Чешка
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло