.

Природни XIUYU Jadee Камен Pendant рачно изработени Врежан Шупливи-out Круг Жени Мажи Амајлија Nephrite Jades Накит Приврзоци Со Јаже

Природни XIUYU Jadee Камен Pendant рачно изработени Врежан Шупливи-out Круг Жени Мажи Амајлија Nephrite Jades Накит Приврзоци Со Јаже

560.64
DEN 477.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма

Welcom на Мојата Продавница Име : Природни XIUYU Jadee Камен Pendant рачно изработени Врежан Шупливи-out Круг Жени Мажи Амајлија Nephrite Jades Накит Приврзоци Со Јаже.
Услови : 100% Нови и на Слободни Јаже
Материјал : Xiuyan Jade
Големина на(Приближно) : дијаметар 46mm ( 1mm=0.039 Инчен).
Напомена :
Бидете сигурни дека не ум пред да го стави на ред. 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики, ве Молиме да се разбере. 2.Ве молиме овозможи 1-2mm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас на прво време, ние ќе се потрудиме да послужи за вас! 4. На jade е од Природни Минерални, па таму се справувам Волна и Мраз Попуштат, Но не влијаат на носење и уживање. 5.Ќе Случаен Испорака. Плаќање :
1.Ние Прифаќаме Alipay Тука.
2.Сите Големи Кредитни Картички се Прифаќаат Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ
Кредитна Картичка, Money bookers, Visa & Master Card, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Превозот :
1.Ние Брод на Светот
2.Предмети се Испраќаат Од Кина Користење на Воздухопловната, Стигнат до најголемиот број на Земји во Рок од 10 до 20 работни Дена.
2. Превозот Следење на Број Ќе Датотека во Редоследот По кои се Испраќаат, Можете Да ги Пратите на тоа.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
XYDZ-020
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Камен
Бренд Име:
XUANXIANGYUYE
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Обликот:
шупливи