.

Поставен 19.50*6.30 mm 925 sterling silver бисер pendant фитинг

Поставен 19.50*6.30 mm 925 sterling silver бисер pendant фитинг

504.00
DEN 454.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Поставен 19.50*6.30 mm 925 sterling silver бисер pendant фитинг со циркони Производ ID : SP130 SB Тежина : 0.61 грама
Големина на : 19.5*6.3*3.3 мм Материјал : 925 sterling silver Превозот Време : 3-7 дена (express); бесплатен превозот : 12-45days (мал пакет Производ Време за Подготовка : 1-2 дена откако го примиле исплата . Без разлика што занимање и да правите, секогаш постои соодветен за вас, ве домот и слободни од vulgarity темперамент. Оваа точка содржи едно парче 925 sterling silver бисер pendant фитинг без синџир , можете да го користите лепак да се држиме бисер на тоа.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
SP130SB
Бренд Име:
CLUCI
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
Certificate Type:
NGTC
Обликотшема:
Геометриски
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Лизгајте