.

Солидна 925 сребрен срце облик на pendant. Фунта сребрен ѓердан мода жените.Шармантна дама срцето ѓердан.Трговија на големо накит

Солидна 925 сребрен срце облик на pendant. Фунта сребрен ѓердан мода жените.Шармантна дама срцето ѓердан.Трговија на големо накит

619.20
DEN 508.00 -18 %

Пристапност
Во достапна форма


1.Сите производи се во парк ,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 24 часа по завршувањето на фондот кои се занимаваат време.и нашите превозот е многу брзо, Хонгконг Пост Воздух Mail . 2. Трговија на големо прифатени,можете да додадете оние ви се допаѓа во вашиот количка и го стави на ред,оставете порака на нас,ние ќе ви даде најдобра цена.потоа можете да го плати. 3.Ние нудиме 8% попуст за стари купувачот . 4.Ние нудиме 15% попуст за Пад на превозот услуга. Внимание За Руски Пријатели : 1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање. 2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! превозот : Ние брод на Светот,освен countrys кои Хонг Конг Пост Воздух Пошта не може да се постигне Предмети се испраќаат од Хонг Конг Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 10 до 27 бизнис дена. Бразил & Русија ќе трае подолго време,затоа што сега Ru & Бразил обичаи и пост немаат доволно способност да се справи со тони на пакет кој ќе дојде од Кина секојдневно. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до 30 дена.

Главните карактеристики

Метална боја:
46cm, 51cm
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Yasmin
Пол:
Жените
Број На Модел На:
N286412
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
925 Sterling silver
Должина:
46cm