.

BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 25*22MM Гроздобер Diy Прибор Делови Легура Антички Бронза Двојно Задоволство Приврзоци за Накит Наоди

BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 25*22MM Гроздобер Diy Прибор Делови Легура Антички Бронза Двојно Задоволство Приврзоци за Накит Наоди

391.20
DEN 352.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (50 Парчиња/Многу) 25*22 MM Гроздобер Diy Прибор Делови Легура Антички Бронза Двојно Задоволство Приврзоци за Накит Наоди БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Главните карактеристики

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOYUTE
Приврзоци Тип:
Solitaire
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
HD0092
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Функција:
накит додатоци
Обликотшема:
зборот плоча
Објектот:
pendant diy
Големина на Pendant :
25*22MM
боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Се продава начин:
50 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping