.

6mm Завртка капа плоштадот стакло шишенцето pendant со сребро засадени капа кои сакаат стаклено шише уметност ѓердан

6mm Завртка капа плоштадот стакло шишенцето pendant со сребро засадени капа кои сакаат стаклено шише уметност ѓердан

852.48
DEN 767.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 6mm вклучуваат капа
Материјал : Стакло шише со завртка капа
Цена : Вклучуваат стаклено шише, завртка капа , нема филер
Белешки : Ова завртка капа стакло шишенцето pendant, не треба лепак
можете да изберете што треба објект ,а потоа ми кажете бројот

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
6mm
Приврзоци Тип:
Solitaire
Пол:
Жените
Бренд Име:
пченка цвет
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Стакло