.

Слободен брод!! 20mm стакло свет купола со база бронза/сребрена чаша шишенцето pendant стаклено шише ѓердан мода pendant

Слободен брод!! 20mm стакло свет купола со база бронза/сребрена чаша шишенцето pendant стаклено шише ѓердан мода pendant

874.08
DEN 787.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Големина на Стаклена купола : За 20mm
По собата : Една чаша свет , една база , еден монистра капа , нема филер
Материјал : Стакло купола со бакар метални наоди
Белешки : Тие се полу-готови производи , ќе треба DIY со лепак
Може да се стави нешто ви се допаѓа внатре ,како што се мини суво цвеќе,среќа бисери ,природни камења,школки и фенси шарм или она што некогаш сакате да стане вашиот посебни дарови на своите љубовници и пријателите..

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
пченка цвет
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
20mm
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Стакло