.

Слободен брод!! Многу мешана боја, може да избере лепак капа & Пиперка во облик на 35x6mm шишенцето pendant одговара ѓердан/DIY модна ѓердан pendant

Слободен брод!! Многу мешана боја, може да избере лепак капа & Пиперка во облик на 35x6mm шишенцето pendant одговара ѓердан/DIY модна ѓердан pendant

490.08
DEN 441.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Забелешки : Овие се полу-готови производи,ќе мора да лепак капа и шише заедно себе
големина : 35x6mm
Боја : мешана боја
Внатрешниот Дијаметар на тесно грло : За 4mm
Од Дијаметар на тесно грло : За 6mm
можете да изберете што треба објект,а потоа ми кажете бројот

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
35x6mm
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
пченка цвет
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло