.

Проектор Сијалица BL-FU280B СП.8BY01GC01 за OPTOMA EW766 EW766W EX765 EX765W TX765W TW766W Проектор Крушка Светилка Со домување

Проектор Сијалица BL-FU280B СП.8BY01GC01 за OPTOMA EW766 EW766W EX765 EX765W TX765W TW766W Проектор Крушка Светилка Со домување

3120.00
DEN 2402.00 -23 %

Пристапност
Во достапна форма


Проектор Сијалица BL-FU280 B СП.8 BY01 GC01 за OPTOMA EW766 EW766 W EX765 EX765 W TX765 W TW766 W Проектор Крушка Светилка Со домување
Се КРИЕШЕ : Меркур Светилки
Број на модел : BL-FU280 B СП.8 BY01 GC01 за OPTOMA
is_customized : Да
Примена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење
За нас : Производител
Припаѓаат на : Компатибилност
Компатибилност : проектор крушка светилка за OPTOMA EW766 EW766 W EX765 EX765 W TX765 W TW766 W
Се користи : бизнис,училиште,образование,дома
Квалитет : со Висок квалитет со компатибилен
Со Станбен или не : со домување
Пакување : 1 единица за секој обична кутија
1. целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме за вашиот љубезно соработка.
2. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка.
1. Ние ќе брод предмети во рок од 24 часа по уплата
2. Хонгконг пост воздух mail треба околу 15-25 работни дена да пристигне,ве молиме да бидете трпеливи.ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го провериш и да ја поправите до овој проблем
EMS ќе биде траеше околу 8-15 дена да пристигнат.
DHL ќе биде зеде за 4-7 дена да пристигнат.

Главните карактеристики

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
BL-FU280B СП.8BY01GC01 за OPTOMA