.

Компатибилен Гола Сијалица EP1635 78-6969-8919-9 за 3M MP8670 MP8745 MP8755 MP8760 MP8770 Проектор Крушка Светилка без домување

Компатибилен Гола Сијалица EP1635 78-6969-8919-9 за 3M MP8670 MP8745 MP8755 MP8760 MP8770 Проектор Крушка Светилка без домување

DEN 1920.00

Пристапност
Во достапна форма


Компатибилен Гола Сијалица EP1635 / 78-6969-8919-9 за 3 M MP8670 / MP8745 MP8755 / MP8760 / MP8770 Проектор Крушка Светилка без домување бесплатен превозот
Се КРИЕШЕ : Меркур Светилки
Број на модел : EP1635 78-6969-8919-9 за 3 M
is_customized : Да
Примена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење
За нас : Производител
Припаѓаат на : Компатибилност
Компатибилност : проектор крушка светилка за 3 M MP8670 / MP8745 / MP8755 / MP8760 / MP8770
Се користи : бизнис,училиште,образование,дома
Квалитет : со Висок квалитет со компатибилен
Со Станбен или не : без домување
Пакување : 1 единица за секој обична кутија
1. целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме за вашиот љубезно соработка.
2. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка.
1. Ние ќе брод предмети во рок од 24 часа по уплата
2. Хонгконг пост воздух mail треба околу 15-25 работни дена да пристигне,ве молиме да бидете трпеливи.ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го провериш и да ја поправите до овој проблем
EMS ќе биде траеше околу 8-15 дена да пристигнат.
DHL ќе биде зеде за 4-7 дена да пристигнат.

Главните карактеристики

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
EP1635 78-6969-8919-9 за 3M