.

Компатибилен Гола Сијалица EP8790LK 78-6969-9601-2 за 3M MP8790 Проектор Светилка Светилки без домување

Компатибилен Гола Сијалица EP8790LK 78-6969-9601-2 за 3M MP8790 Проектор Светилка Светилки без домување

DEN 3360.00

Пристапност
Во достапна форма


Компатибилен Гола Сијалица EP8790 LK / 78-6969-9601-2 за 3 M MP8790 Проектор Светилка Светилки без домување
Се КРИЕШЕ : Меркур Светилки
Број на модел : EP8790 LK 78-6969-9601-2 за 3 M
is_customized : Да
Примена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење
За нас : Производител
Припаѓаат на : Компатибилност
Компатибилност : проектор крушка светилка за 3 M MP8790
Се користи : бизнис,училиште,образование,дома
Квалитет : со Висок квалитет со компатибилен
Со Станбен или не : без домување
Пакување : 1 единица за секој обична кутија
1. целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме за вашиот љубезно соработка.
2. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка.
1. Ние ќе брод предмети во рок од 24 часа по уплата
2. Хонгконг пост воздух mail треба околу 15-25 работни дена да пристигне,ве молиме да бидете трпеливи.ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го провериш и да ја поправите до овој проблем
EMS ќе биде траеше околу 8-15 дена да пристигнат.
DHL ќе биде зеде за 4-7 дена да пристигнат.
3. Под речиси исто време на испорака, ние имаме право да се избере нова експрес начин доколку тоа е потребно.

Главните карактеристики

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
EP8790LK 78-6969-9601-2 за 3M