.

Оригиналниот проектор светилка за OPTOMA ТЕМА-S HD82/THEME-S HD8200 / THEME-S HD808 / BL-FU220D / СП.8AF01GC01

Оригиналниот проектор светилка за OPTOMA ТЕМА-S HD82/THEME-S HD8200 / THEME-S HD808 / BL-FU220D / СП.8AF01GC01

DEN 2784.00

Пристапност
Во достапна форма

Се КРИЕШЕ : Меркур Светилки Број на Модел : BL-FU220 D Прозрачна Флукс : 3000 Гаранција : 180 Day Бренд Име : YK Просечен Живот (часот) : 3000 База Тип : 2 G11 Апликација : Комерцијални,Инженерство,Професионални Карактеристики : Оригинални голи светилка за Сертификација : CCC,CE,FCC Напон : 120 V is_customized : Yes Опис КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V is_customized : Да Апликација : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење Бренд Име : Увид светилки Број на Модел : BL-FU220 D / СП.8 AF01 GC01 Тип : Оригинални Проектор Светилка За нас : Производителот Припаѓаат на : Компатибилност Компатибилност : ТЕМА-S HD82/THEME-S HD8200/THEME-S HD808 Живот време : до 3000hours Гаранција : 180days Испорака Детална : 3 дневна Вати : 220 W се Користи : бизнис,училиште,образование,hom Квалитет : со Висок квалитет со компатибилен Со Станбен или не : оригинални голи светилка Просечно Траење : 3.000 часа Пакување : 1 единица за секој обична кутија MOQ : 1 buc
1 x Проектор Гола Сијалица (Пакување Детали : Стандарден пакет со мали картон за секое парче)
превозот
Товарни НЕ ги покриваат дополнителните трошоци на далечинскиот регионот. Тоа е подобро да се потврди со нас пред цел. Ако вашето место е оддалечена област ние имаме право да испрати со ЕМС или Пост воздух mail.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
СП.8AF01GC01